KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15075040
nr 1507 5040
Bo Örn
(f. 1949), Sverige
Oljemålning, Signerad, komposition. Olja på duk, 29x39cm, yttermått inklusive ram: 36x46cm
Bo Örn, född 1949 utanför Wasa i Finland, uppväxt i Sverige, målare, tecknare, grafiker och musiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 december 2022
kl 19:16:05
3/12 22:33:02
500 kr
5/12 11:14:00
Bo Örn
Läs mer om Bo Örn